White-westinghouse Orjinal Yedek Parça

WHITE-WESTINGHOUSE ORJİNAL YEDEK PARÇA

Sayın müşterimiz;

White-westinghouse yetkili servisi olarak,White westinghouse,Frigidaire,gibson ve kelvinator markalarına ait orjinal yedek parçalar kullanarak,cihazlarınızın onarımlarını ve bakımlarını yapıyoruz.Bir white-westinghouse ve frigidaire cihaza ait orijinal ve hakiki yedek parçanın ömrü,yan sanayi üretimi olan parçalara göre daha uzun ömürlü ve daha kalitelidir.White westinghouse,Frigidaire,gibson ve kelvinator markalı Cihazlarınızı uzun yllar güvenli kullanmak için,mutlaka orjinal yedek parça temin ediniz.

Orijinal olmayan parçaların ilk aşamada düşük maliyetli olduğu düşünülse de bunlar, uzun vadelerde telafisi mümkün olmayan zararlar açabilecek kadar risk taşımaktadır.Orijinal yedek parçalar kullanıcının can güvenliği ve çevre sağlığı için önemlidir ve belirli standartlar altında üretilmektedir.

İrtibata geçmiş olduğunuz White-westinghouse ve Frigidaire servisine,kullanılan yedek parçanın,orijinal yedek parça olup,olmadığını Mutlaka sorunuz.Firmamız değiştirmiş olduğu White-westinghouse ve Frigidaire orijinal yedek parçalara 1 yıl malzeme ve işçilik Garantisi vermektedir.

Frimamız,White-westinghouse,Frigidaire,Gbson ve Kelvinatör buzdolabı ve klima kompresörü değişimlerinde 2 yıl Garanti vermektedir.white-westinghouse yetkili servisi,Frigidaire yetkili servisi,gibson yetkili servisi,kelvinator yetkili servisi servis ihtiyacı duyduğunuzda her zaman hizmetinizdedir.

White-westinghouse,Frigidaire,Gibson,Kelvinator marka Buzdolabı,Çamaşır makinası,Klima,Çöp öğütücü,Fırın cihazlarınıza ait Orjinal yedek parçaları servisimizden temin edebilirsiniz.

White-westinghouse yetkili servisi,İstanbul dışına da frigidaire,white-westinghouse,westinghouse,gibson,kelvinator cihazlara ait orjinal yedek parça gönderimi yapmaktadır.

Orjinal yedek parça temini için 0216 572 44 77 ve 0532 500 95 54 numaralı telefonları arayabilirsiniz.

Top