White-westinghouse Buzdolabı Tamiri

WHITE-WESTINGHOUSE BUZDOLABI TAMİRİ

Teknoloji ve tasarımı ürünlerinde buluşturan white westinghouse,frigidaire, kelvinator markası, her geçen gün yeni ürettiği buzdolabı ve soğutucular ile kurulduğu ilk gibson ve günden beri sektöre damgasını vurmuştur. Her gün yeni çıkan beyaz eşya modelleri, teknolojiyi daha iyi kullanarak daha dayanıklı ve daha fazla özelliğe sahip modellerle piyasaya çıkıyor. Özellikle buzdolabı konusunda kullanıcıların ilk beklentisi uzun yıllar sıkıntısız kullanmaktır.white westinghouse,frigidaire,gibson ve kelvinator bunu göz önünde bulundurarak her ayrıntıyı düşünüp, uzun yıllar kullanabileceğiniz ürünler yapmaya özen göstermektedir. Ancak her marka buzdolabında olduğu gibi white westinghouse,frigidaire,gibson ve kelvinator marka buzdolabı ve soğutucularda da arızalar olmaktadır.

Genel olarak her buzdolabında, yıllar içerisinde kullanıcı hatası veya parça bozulması sebebiyle bazı arızalar gerçekleşmektedir. Uzun ömürlü kullanım isteyen kullanıcılar, her cihazda olduğu gibi gerekli temizlik ve bakımları yapmalıdır.White-westinghouse ve Frigidaire buzdolabı arızalarını genel olarak şu şekilde sıralayabiliriz;

-Termostat ayarları konusunda kullanıcı sıkıntı yaşayabilir.Termostat ayarlarının düzgün olmaması white westinghouse,frigidaire ve gibson buzdolabında fazla soğutma veya yetersiz soğutmaya neden olabilir.Bu tür bir sorunda,Yetkili servisten telefonla bilgi almak yeterli olmaktadır.

-Kompresör bozulabilir. Termostat ayarları düzgün yapılmayan buzdolabında kompresör zaman içerisinde bozulabilir. Bu sebeple montaj sırasında teknik ekipten mutlaka bilgi alınız.

 -Buzdolabından ses geliyor olabilir.(ayak ayarları normalse,vibrasyon sesi olabilir)

-Buzdolabı su sızdırıyor olabilir.

-Kapı lastikleri bozulmuş, kapıları kapanmıyor olabilir.

 -No frost özellikli bir buzdolabında defrost işlemi olmazsa buz birikebilir.

 ÖNEMLİ NOT:Yukarıda yazan bilgiler genel bilgilerdir.Tüketici olarak,Frigidaire,white westinghouse,gibson ve kelvinator buzdolabı veya soğutucunuzu kendiniz tamir etmeye çalışmayınız.

Bizimle iletişime geçmek için 0216 572 44 77 ve 0532 500 95 54 telefon numaralı  white westinghouse müşteri hizmetleri servisimizi arayınız.

Top